۱۳۹۶/۶/۳۰
Englishجستجوتماس_بامانقشه_سایتصفحه_اصلی//
/
tl tr
تائيديه بيمه نامه هاي موسسه بيمه متقابل كيش توسط پرچم كشور قبرس
.
به گزارش روابط عمومي موسسه بيمه متقابل كيش ، در اقدامي هماهنگ در دوران پساتحريم ، پس از مذاكرات و مكاتبات متعدد با برخي از كشورهاي مطرح در حوزه دريانوردي ، موسسه بيمه متقابل كيش توانست مراحل اخذ تاييديه بيمه نامه هاي خود را به شكل دايمي و يا با مدت معين از برخي كشورها دريافت كند.
بر اساس اين گزارش،  علاوه بر كشورها و پرچم هايي نظير هندوستان، پاناما، ايتاليا،توگو، اسپانيا، مالتا و ... كه پيش تر مجوزهاي لازم جهت تردد شناور هاي تحت پوشش بيمه اي كلوپ p&I كيش را دريافت كرده بود هم اكنون موسسه بيمه متقابل كيش موفق به اخذ مجوز و تائيديه از سازمان بنادر و پرچم كشور قبرس نيز شده است.
شايان ذكر است كه پيش تر چنين تاييديه هايي تنها به كلوپ هاي  P&Iمطرح جهان(IGA) داده ميشد  كه در حال حاضر اين تاييديه ها متعاقب تكيه بر دانش تخصصي و تلاش هاي مضاعف  نيروهاي متخصص اين موسسه و همچنين حمايت و پشتيباني موثر و مستقيم بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران و شركت ملي نفتكش ايران صادر گرديده است.
روابط عمومي موسسه بيمه متقابل كيش
1395/07/05
bl br
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
تعداد بازدیدکنندگان امروز 611 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 6224 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 8009148 تعداد کاربران بر خط 24 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
Powered by DorsaPortal